top of page

O MNĚ - O HŘEBENOVKÁCH - O BLOGU

Ahoj! Jmenuji se Radim. Už od malička mě bavilo dobrodružství, příroda a turistika. Všechno, o čem na mém blogu píšu, začalo v roce 2013. Když jsem během zkouškového období projížděl kolem hřebene Velké Fatry, měl jsem nutkání tam na chvíli utéct. Tato touha mi zůstala a hned po úspěšném ukončení zkouškového období to byla první cesta, kam jsem se vydal. Hřebenovka mě natolik uchvátila, že jsem se rozhodl každé léto projít jeden hřeben. Od roku 2016 jsem přidal ještě zimní hřebeny. Na to se nabalily další aktivity, o kterých jsem začal psát tento blog. Doufám, že zde nasbíráš spoustu nápadů!

CO VŠECHNO NAJDEŠ NA MÝCH STRÁNKÁCH?

HŘEBENY

Tady najdeš cestopisy všech hřebenů, které jsem doposud prošel. Veškeré informace o trase, možnostech nocování, dostupné pitné vodě a další postřehy a rady z hřebene se ti budou skvěle hodit při plánování túry.

BLOG

Na blogu najdeš nejen tradiční články o túrách, výletech a místech, která stojí za navštívení, ale také o netradičních aktivitách, které rozhodně musíš vyzkoušet. Je libo rýžování zlata, hledání vltavínů nebo minerálů? Přečti si článek a nech se inspirovat!

bottom of page